Кошик
Минимальная сума заказа от 200 грн
+380732007820
+380
73
200-78-20
Інтернет-магазин "Igrocity"
Розвиваючі ігри

Розвиваючі ігри

Розвиваючі ігри
Розвиваючі ігри .Як впливають на розвиток дитини?

05.04.18

 

Всім привіт!


 

    Ви пам'ятаєте себе маленьким, як вам було цікаво дізнаватись нову інформацію, пригати, рухатись. Тоді ще на нас не впливала мотивація та інші фактори які впливають на розвиток в дорослому віці. Діти схоплюють на очах, тільки показав один раз як включити телевізор, комп'ютер, або інші прилади, то тут як тут.
У віці 2-3 років діти особливо допитливі. У цьому віці у дитини закладається база знань, умінь і навичок. Тому дуже важливо, щоб батьки проводили з ним якомога більше часу, займалися та гралися. А якщо немає такої можливості, то купували саме відповідні розвиваючі ігри які допоможуть вашому малюку!

Виділю основні типи :

  • Мовлення
  • Візуальне сприйняття
  • Логіка
  • Мислення
  • М'язова система(координація рухів)

    Які головні зміни відбуваються з дитиною в період її розвитку? Батьки мають розуміти що, для повноцінного розвитку малюка потрібна похвала і увага з боку батьків. Тому потрібно якнайбільше виділяти часу для періоду 2-4 роки. Вивільняйте тільки позитив , посміхайтесь. 
Щоб у вашого малюка сформулювалась правильна вимова вам потрібно самому завжди слідкувати за своїм мовленням. Нерідко зустрічаємо сім'ї де кожен має однакові невеличкі вади в вимові слів, або перекувертуватих фраз.
    Також не слід забувати про сприйняття кольорів, форм, а також логіки й мислення. Це такі розвиваючі ігри як : мозаїка, набори для дослідів, інтерактивні іграшки , набори фокусів та головоломки.

В нашому магазині є чудові іграшки , які ідеально підійдуть для вашого малюка!

Розвиваючі ігри

 

Розвиваючі ігри вчать читання, рахунку, стимулюють сенсорні та моторні навички. Вони збуджують цікавість до навколишнього світу, розкривають творчі здібності вашого малюка. Гра з розвиваючими іграшками це суперова ідея для спільного відпочинку. Буде цікаво не тільки малюкам, а й дорослим.


Любіть своїх діточок і не жалійте їм нічого! Адже діти - наше майбутнє. Всім файного розвитку і щастя!

social-icon
Loading...