Кошик
Минимальная сума заказа от 200 грн
+380732007820
+380
73
200-78-20
Інтернет-магазин "Igrocity"
Фото іграшок. Як ми це робимо?

Фото іграшок. Як ми це робимо?

Фото іграшок. Як ми це робимо?
Фото іграшок. Як ми це робимо? Як продати фото?

11.04.18

Дорогі читачі, всім привіт!

    Сьогодні ми поговоримо про те, як роблять фото іграшок інтернет магазини, а зокрема і ми. 

    От буває заходиш на сайт, шукаєш якусь річ то конструктор, то деревяну іграшку і не задумуєшся скільки ж роботи фотограф приклав, щоб нам подати даний матеріал ідеальним для нашого сприйняття. Можна сказати, що гарна фотографія це витвір мистецтва. Статистика американських вчених каже, що прибуток інтернет магазинів, біг-бордів, та всіх рекламних сфер на 60% залежить від візуалізації загального вигляду, тобто фотографії. Тут вже інше, мистецтво маркетингу, в якому фото відіграє важливу роль! Від цього фактору продажі залежать напряму. В нас це виглядає так.

Важливо робити фото іграшок з великою деталізацією, адже не завжи гарний опис до іграшки запевнить вас її купити , чи не так?

    Потрібно звертати увагу на деталі, наприклад склад іграшки, надписи на коробці, а також на саму іграшку. Деколи гарне фото важко створити. Потрібно сто раз перевернути іграшку, передивитись склад, погратись нею, щоб зрозуміти як вона працює. Ми фотографуємо від 10 до 60 фотографій одного товару, а пізніше сідаємо командою і з цих всіх  вибираємо одну чи дві. Після цього фото проходять фільтрацію на програмному забеспечені, наприклад photoshop, де ми підбираємо відповідну гамму кольорів, насиченість, а також розмір фотографій. 

    Для чого ми це робимо?

Дехто спростовує собі роботу і скачує фото з інтернету, або отримує їх вже від виробника і на тому діло. Але ми піклуємось, щоб товар було файно видно, були доступні багато ракурсів і ви мали обємно-предметне уявлення. Але не так все просто, бо деякі іграшки потрібно випробовувати в воді , повітрі , на сонці і творити гарні фото. На сьогодні ринок дитячих іграшок нереально великий, де іграшки з різними механічними , електричними і хімічними властивостями, і це також потрібно враховувати в фото. Тому ми стараємось для вас представити наш товар в найкращому вигляді.

Заходьте в наш інтернет магазин IGROCITY.COM.UA та переглядайте фото іграшок!

    З любовю стараємось для вас!

 

Попередні статті
social-icon
Loading...