Кошик
Минимальная сума заказа от 200 грн
+380732007820
+380
73
200-78-20
Інтернет-магазин "Igrocity"
Магнітний конструктор

Магнітний конструктор

Магнітний конструктор
Магнітний конструктор купити львів

14.04.18

Усім привіт!

    Згадайте своє дитинство, як вам було цікаво гратись магнітами, які липли до всього залізного, при цьому демонструвати так звану магію, переміщаючи предмети на відстані, наприклад під шкільною партою скрепку. Було весело! Сьогодні вашим дітям вже не потрібно витягувати магнітні елементи з динаміків, шкафчиків, або ломати фігурки з холодильників. Все легко, на сьогодні можна магнітний конструктор купити львів.

    Магнітний конструктор розвиває у дітей логіку, дрібну моторику рук, абстрактне та просторове мислення, а також здатность до творчості. Конструктор магнітний містить в собі деталі разноманітних кольорів, геометричних форм та розмірів, зібрати з яких можна все, що підкаже дитяча фантазія. Гра в магнітний конструктор розвиває логічне і абстрактне мислення, уважність і посидючість. Задіюється зорове сприйняття, дрібна моторика рук, уява, що позитивно відбивається на загальному розвитку дітей. Спосіб кріплення деталей є досить нескладний! Всерединці фігурки скріплюються магнітами зі сплаву заліза, борних сплавів і неодиму. За рахунок цього деталі притягуються один до одного під будь-яким кутом, а велика сила магнітів може витримувати надзвичайно великі навантаження. Не потрібно щось відкручувати і прикручувати, не потрібен каркас для збірки. Складати можна де вам заманеться, а також компонувати з купленими раніше конструкторами.

    Магнітний конструктор купити львів можна у нашому інтернет магазині, а саме в розділі Контсруктори магнітні

В нас присутній великий ассортимент даних іграшок за адекватною ціною. Магазин-склад знаходиться у львові, тому ви можете без складностей швидко отримати замовлення, або самі його забрати, якщо вам зручно. А також і без проблем перешлемо по всій Україні. 

Бажаємо щастя вам і вдалих покупок!

Попередні статті
social-icon
Loading...