Кошик
Минимальная сума заказа от 200 грн
+380732007820
+380
73
200-78-20
Інтернет-магазин "Igrocity"
Ігро лего сіті

Ігро лего сіті

Ігро лего сіті
Хочете створити вдома своє лего сіті, то ми вам розкажемо як це буде відбуватись в Китаї

14.04.18

Всім читачам привіт!

    Сьогодні я вам розповім про дуже цікавий івент який організовує компанія LEGO®.

З 24 по 28 квітня діти з міста Цзясін, Китай, запрошуються реалізувати свою уяву та побудувати своє бачення майбутнього лего сіті, використовуючи конструктор LEGO®.

    27 квітня група компаній LEGO відсвяткує офіційний початок будівництва нового заводу LEGO у м. Цзясін, Китай. Після повного функціонування в 2017 році на заводі буде працювати понад 1500 чоловік та виробництво високоякісних ігрових матеріалів для дітей в Китаї та всіх країн Азії. У цей день тисячі дітей з Цзясін запрошуються прийти і грати з конструктором LEGO® у місті Цзясін.
 

  "Ми сподіваємось, що подія будівництва лего сіті може надихнути дітей Цзясіна на вираження своєї творчості, і в той же час ми зможемо в майбутньому представити продукцію, яку ми будемо виготовляти тут у місті Цзясін », - сказав Майкл Макналліт, старший віце-президент та генеральний директор для групи виробників LEGO Group Asia.


   

На івенті буде доступно більше 500 000 деталей конструктора LEGO. Подія дасть більше 1000 дітям змогу побудувати та створювати моделі, протягом 4 днів.

    "Ми сподіваємось, що це приверне багатьох дітей з Цзясін - і це залучить їхню уяву і дасть їм можливість використовувати конструктор "ЛЕГО"як інструмент спілкування та вираження себе. За допомогою цеглин LEGO можна будувати все, що ви можете собі уявити. Це весела активність, яка одночасно дозволяє дітям навчитися різним навичкам ", - каже Камілла Торпе, голова заходу" Побудувати зміну ".

Тема заходу - "Майбутнє місто Цзясін", і діти можуть відобразити цю тему та висловити свої ідеї щодо майбутнього лего сіті.

   "Ми дамо дітям просте завдання: побудувати місто, в якому ви хотіли б жити. Ми хочемо виставити вільну свою уяву та надихнути їх використовувати свою творчість ", каже Камілла Торпе.

    Датський дизайнер LEGO Рікко Крог приїде в Цзясін, щоб взяти участь у заходах будівлі та допомогти дітям будувати моделі. Діти та батьки також можуть побачити деякі продукти, зроблені дизайнером, і задавати будь-які питання, пов'язані з розробкою продуктів LEGO.

Якщо бажаєте створити свій ігро лего сіті, можете переглянути товари в нашому каталозі

                                                                                               КАТАЛОГ                                                                                                                               

 

Магазин знаходиться у місті Львів.

Всім успіхів в будівництві свого лего світу !

 

 

Попередні статті
social-icon
Loading...