Кошик
Минимальная сума заказа от 200 грн
+380732007820
+380
73
200-78-20
Інтернет-магазин "Igrocity"
Велосипеди дитячі. Типи. Характеристики. Як вибрати?

Велосипеди дитячі. Типи. Характеристики. Як вибрати?

Велосипеди дитячі. Типи. Характеристики. Як вибрати?
Коли ви готові уявити свою дитину на велосипеді, Igrocity пропонує широкий вибір велосипедів для дітей. З беговелів для найменших вершників до підростаючих, версії дорогих велосипедів, є багато варіантів.

17.04.18

     Коли ви готові уявити свою дитину на велосипеді, Igrocity пропонує широкий вибір велосипедів для дітей. З беговелів для найменших вершників до підростаючих, версії дорогих велосипедів, є багато варіантів.

Розміри велосипедів для дітей
    Дитячі велосипеди вимірюються за розміром колеса, а не за розміром рами. Наскільки комфортно відчуває себе на велосипеді, найкращий показник розміру коліс для вашої дитини є нижче представлений.

    Найпоширеніші розміри колес - 12 ", 16 ", 20 " та 24 ". Переконайтеся, що ваша дитина може стояти над верхньою трубкою велосипеда, обидві ноги дістають до землі. Він повинен завжди відчувати себе комфортно і безпечно керувати велосипедом.

    Не рекомендується купувати велосипед, який для дитини є занадто великим, так би мовити на виріст. Роблячи це, ви можете зіпсувати дитину з точки зору навичок їзди та впевненості у собі. Правильно розмірний велосипед буде легше працювати з дітьми, буде менш небезпечним і принесе набагато більше задоволення. І не забудьте шолом!

Біговели(Велосипеди для дітей без педалей, або балансові)

                                                       
    Балансові велосипеди - це велосипеди у найпростішій формі - без педалей або ланцюгів, просто колеса та рама. Діти ходять або бігають сидачи на велосипеді відштовхуючись ногами, їх ноги діють як їхні гальма. Велосипед допомагає навчати 2- 5-річних дітей, як координувати рульове управління та баланс. Чим краще вони зможуть кататись, тим легше буде перехід до велосипеда на педалях.

Навчальні велосипеди(з додатковими знімними колесами)

                                                    
    Велосипед для дітей з додатковими бічними колесами для тренувань. Велосипеди з тренажерними колесами можуть допомогти дітям підвищити рівень впевненості, щоб вони могли почати кататися самостійно. Після того, як є впевненість, тренувальні колеса можна зняти. Це одношвидкісні велосипеди з гальмівними педалями(такі, які ви просто крутите назад), хоча деякі моделі мають додаткове заднє гальмо, кероване ручкою на рулю.

Велосипеди для причепів

                                                
   Велосипед для причепів для дітей дуже цікавий вид велосипеда,дехто можливо вперше бачить такий тип. 
Велосипед для причепу дозволяє вашій дитині педалювати і відчувати себе незалежним, хоча він або вона все ще покладаються на вас за рівновагу та контроль. Це одноколісний велосипед прикріплюється до вашого велосипеда, так що він може повертати за вами. Велосипед для причепів, як правило, добре для 4-7-річних.

Дорожні велосипеди для дітей

                                                     
     Дитячий дорожній велосипед це самий звичайний тип велосипедів. 
Як тільки ваша дитина готова до власної 2-колесної машини, переконайтеся, що вона уже вміє добре тримати рівновагу та керувати безпечно велосипедом.

    Хоча діти ростуть швидко, ми все ж рекомендуємо витрачати гідну суму на дитячий велосипед - вони, швидше за все, будуть дешевими для підтримки, і вони збережуть вартість, якщо хочете їх продати. Їм також краще підійде дорожній велосипед, тому ваша дитина буде більш заохочена використовувати великий велосипед, часто легше звикнути до нього.

Дитячі крейсерові велосипеди

                                                       
     Дитячий крейсерський велосипед. 
Ці прості велосипеди, які зосереджуються на веселому привабливому дизайні. Крейсера для дітей оснащені широкими кульовими шинами для стабільності та зчеплення, простою одношвидкісною гальмівною передачою, зручними сидіннями та міцними сталевими рамами. Використовуйте їх для коротких прогулянок на м'яких стежках та околиць вулиць.

Дитячі велосипеди BMX

                                                 
     Дитячий велосипед BMX. 
Спочатку створений для перегонів зі стрибками у бруді та спец призначених трасах, велосипеди BMX тепер популярні у всьому світі, починаючи від міських велів, щоб робити трюки в місцевому скейт-парку до гірських. Велосипеди BMX поставляються з шипованими шинами та легкими каркасами. Вони зазвичай мають 20 "коліс, хоча деякі велосипеди BMX для початківців вершників оснащені 16" колесами.

Гірські велосипеди для дітей

                                                         
     Дитячий гірський велосипед. 
Для розміщення дітей, порівняно з дорослими, на коротких ногах, гірські велосипеди, як правило, мають 24-дюймові колеса, у порівнянні з більшими 26-дюймовими, 27,5-дюймовими та 29-дюймовими колесами на велосипедах для дорослих. Більшість із них є менш дорогими версіями дорогих велосипедів з більш простими компонентами, та лише з амортизаторними вилками передньої підвіски, а не повною підвіскою. Підвісні вилки поглинають удари по стежці, що допомагає зменшити втому на руки під час їзди. Говорячи загалом, гірські велосипеди для дітей підходять дітям у віці від 10 до 13 років, але це більше залежить від розміру дитини, ніж вік. Молодші / маленькі діти можуть почати їздити на велосипеді з 20-дюймовими колесами вже у віці 8-9 років.

    Купити такі дитячі велосипеди для дітей через наш інтернет-магазин Igrocity.com.ua можна в містах Київ, Тернопіль, Львів і в будь-якому іншому населеному пункті нашої країни Україна.

Наш асортимент товарів можете переглянути ТУТ і ТУТ  <<<<<<

Попередні статті
social-icon
Loading...