Кошик
Минимальная сума заказа от 200 грн
+380732007820
+380
73
200-78-20
Інтернет-магазин "Igrocity"
Роліки

Роліки

Роліки
Роликові ковзани для дітей - це гаряча тема! Катання на ковзанах - веселий вид спорту та хобі для людей різного віку, і для дітей це безпечно та весело навіть у молодому віці.

19.04.18

    Igrocity пропонує найкращі ролики, щоб забезпечити комфорту і впевненість для вашої дитини, навчаючити кататися на ковзанах. Питання для багатьох батьків - це те, що слід враховувати при покупці дитини своїй першій парі ковзанів. Перегляньте поради нижче, щоб допомогти вам придбати ідеальний ковзан для дітей у будь-якому віці!

Які ролики слід придбати для моєї дитини чи підлітка?

                                                                               

                                                                                                

    Існує два основні види ковзанів, доступних для дитини або фігуриста-початківця. Чотирьох колісні ролики, або оригінальні.  Чотирьох колісні ковзани є більш традиційними, і зазвичай це рекомендований вибір для молодих або початквих фігуристів. Чотириколісні ковзани мають чотири колеса, попереду - два, і взаді - два, що забезпечують кращий баланс, ніж прямі ковзани. Прямі ковзани зазвичай мають 4-5 коліс у лінії, які не дозволяють так балансувати при русі. Чотирьох колісні роликові ковзани дають дітям і фігуристам взагалі для відчуття стояння в нормальному положенні - подібно до носіння тенісних черевиків - але з колесами на них. Прямі роліки можуть бути важкими для дітей, тому що вони, як правило, мають меншу міцність у своїх щиколотки і ногах. Це ускладнюється тим, щоб вони стояли в прямій і стійкій формі. Без певної практики на ковзанах і нарощуванні м'язової сили, ролики для дітей можуть не бути ідеальним спочатку!  Проте, слід зазначити, що ролики можуть бути правильними для вашої дитини, якщо дитина вже комфортно катається на льодових ковзанах. Особисті уподобання та комфорт - це завжди те, що потрібно враховувати для тих, хто купує ковзани для дітей.

 

Як вибрати розмір та характеристики ковзанів для моєї дитини?

    Ролики для дітей виготовляються в невеликих розмірах та мають чоботи, які відповідають дитячим стопам і щиколоткам. Це гарантує, що дитина буде себе почувати стабільно і впевнено. Для підлітків, однак, ролики більш різноманітні і, як правило, призначені для підлітків та дорослих. Вибір правильного розміру ковзанів для дітей складний, тому слід добре знати розміри ноги! Так само, як тенісне взуття, ви можете купити їх трохи великими. На щастя, існує безліч доступних варіантів катання на роліках для дітей, і ми навіть пропонуємо дитячі ролики з регульованим розміром, щоб були на виріст. Перевірте наш вибір дитячих роликів, щоб побачити ці чудові варіанти! Взагалі, для молоді можна купити приблизно в одному розмірі більше, і все одно буде добре для кататись на них. Не рекомендується купувати ковзани більше одного розміру, оскільки це може завдати шкоди стопам і щиколоткам. Вільне ковзання спричиняє утворення пухирців через сковзання та розтирання великогабаритного катання. Якщо ви купуєте великий розмір, важливо тримати шнурки щільно прикріпленими, щоб забезпечити найкращу підтримку ніг та кісточок. Використання додаткових шкарпеток на майданчику додаткового місця в більшості ковзанах не рекомендується, оскільки воно насправді може створити більше виділення вологи всередині ковзана - ще одного джерела потенційного пухиря і стопи спортсмена.

Рекомендовані роліки для дітей (8-12 років)

    Дотепні ковзани є важливими, оскільки вони допомагають вашій дитині перейти від дитячих роликів до дорослих. Дитячі ковзани часто мають регульований розмір, але у віковій групі для 8-12-річних дітей регулювання розміру недоступне. Оскільки дитина швидко росте, і дотепер не пропонують "регульованого" вибору розміру, батьки часто витрачають гроші на роліках, які дитина швидко переросте. Проте покупка роликів для дітей у цьому віці важлива, якщо фігурист планує кататися після 12 років.

                                                                            

                                                                                      

Захист

    Будь-який батько погодиться з тим, що важливим є якісний захисний одяг. Захисники рота та шоломи, які захищають фігуристів від струсу, прокладки від тілесних ушкоджень, а інші варіанти захисного зносу дозволяють абсолютно безпечний катання.

    Igrocity пропонує шоломи, захисні окуляри, захисні окуляри, ліктьові підкладки, колінні палички, колінні прокладки, спеціальні пакети предметів та пропонують їх для будь-якого віку та розміру. 

Шоломи
    Триколірні шоломи мають першорядне значення для катання на ковзанах. Зрештою, захист голови та мозку необхідний для уникнення струсу, травми головного мозку та травми голови. Одине падіння без шолома може бути надзвичайно небезпечним і мати довготривалі наслідки, якщо ваша голова отримає удар під час катання на ковзанах.

                                                                                

                                                                                             

Ступінь струсів все частіше трапляється не тільки від катання на роліках, але і в багатьох інших популярних видів спорту. Найкраще запобігання - носити шолом. У нас є всі типи та розміри шоломів, які відповідають вашим потребам у катанні.

    Купити такі ролики львів ціна для дітей через наш інтернет-магазин Igrocity.com.ua можна в містах Київ, Тернопіль, Львів і в будь-якому іншому населеному пункті нашої країни Україна.

Попередні статті
social-icon
Loading...