Кошик
Минимальная сума заказа от 200 грн
+380732007820
+380
73
200-78-20
Інтернет-магазин "Igrocity"
Матрас для річки і сну

Матрас для річки і сну

Матрас для річки і сну
Вже скоро літо, а ви ще не купили матрац для релаксу на річці!

23.04.18

Найкращі види надувних матрасів
     Існують різні типи і різні характеристики, які слід враховувати, коли вибирати покупки повітряних ліжок, і ось основні типи повітряних ліжок, з якими ви можете стикнутись:

Повітряний матрац для гостей

    Повітряне ліжко є, мабуть, найближчим типом, який нагадує нормальне ліжко. Вони часто мають кілька повітряних камер, що призводять до більш міцної конструкції. Також вони бувають кількож ярусні, відповідно висота від землі різна. Коли до вас приїжають неочікувані гості, ви легко і швидко можете придбати матрац.

         

                                                                   

 

Найкращий повітряний матрац для повсякденного використання

    Портативні матраси дозволяють зняти його швидко складати і розкладати, що є ідеальною функцією для використання повітряного матраца в будинку. А також холод підлоги не проходить скрізь матрац.
    Уникайте повітряних ліжок з тонкої порожнистої плівки, ішукайте матраци з міцною товстою. Це дозволяє краще спати коли ви їдете в поїзді, оскільки це допомагає запобігти падінню або вислизанню з ліжка під час сну. 

Найкращі повітряні матраци

     Ось два види, які ми рекомендуємо для походів, а також для річки чи моря. Вони дозволяють легко упаковувати їх, а також вони досить легкі, так що ви можете рухатися швидше. Якщо ви шукаєте додаткові варіанти , ознайомтеся з нашим каталогом.


Повітряні матраци для спальні

    Повітряний матрац можна виготовляти з декількох матеріалів, а найпопулярнішим - стандартний латекс або заспокоююча піна для пам'яті. Піна пам'яті  призначена для пристосування до згибів і контурів вашого тіла, щоб ви могли максимально комфортно займатися сном. Хоча ваш стандартний повітряний матрац може заощадити для вас гроші, варто вкладати кошти в матрац разом із супровідними функціями, які найкращим чином відповідають вашому стилю життя та потребам. Вони зазвичай мають розміри Twin, Twin XL, Full.

 Купити такі надувні матраси у львові для дітей через наш інтернет-магазин Igrocity.com.ua можна в містах Київ, Тернопіль, Львів і в будь-якому іншому населеному пункті нашої країни Україна.

Попередні статті
social-icon
Loading...