Кошик
Минимальная сума заказа от 200 грн
+380732007820
+380
73
200-78-20
Інтернет-магазин "Igrocity"
Іграшки потрібні дітям будь-якого віку

Іграшки потрібні дітям будь-якого віку

Іграшки потрібні дітям будь-якого віку
Привітання з днем ​​народження, прикольні іграшки для самих маленьких та багато іншого

03.05.18

     Перший рік свого життя людина вчиться розуміти і підлаштовувати під себе новий світ. У цьому допомагають брязкальця, підвісні іграшки, розвиваючі килимки. Щоб стимулювати дитину швидше навчитися ходити, подаруйте йому іграшку на коліщатках і м'ячики. Для розвитку логічного мислення сприяють пірамідки, кубики та найпростіші логічні іграшки.

                                                        

    З року до трьох років дитина активно розвиває моторні навички. Для цього відмінно підійде пірамідки, сортер-набори, конструктори для самих маленьких, дитячі пазли, канцелярія для малюків.

    Особливу увагу слід приділити дитячому пластиліну. З його допомогою відмінно розвивається моторика обох рук, і дитина з захопленням готова ліпити різні фігурки годинами. Це ж стосується і малювання. При цьому можна використовувати як звичайні дитячі акварельки, так і пальчикові фарби, коли діти малюють без допомоги кисті, а самими лише пальцями.

Дошкільний вік і іграшки

    Починаючи з трьох років, діти вчаться не просто грати, а конструювати власний унікальний світ. Тому вони віддають перевагу більш складним іграшкам та ігорам, з яких можна щось створити. Це розвиває фантазію, кмітливість, творче мислення і закріплює набуті раніше навички.

    

Дітям в цьому віці сподобаються:

  • конструктори
  • набори професій (аптечка, магазин, перукарня, тесля, каменяр)
  • прості настільні ігри
  • іграшки зі шнурівкою
  • багаторівневі іграшки
  • інтерактивні іграшки

Іграшки для школяра

    П'ятирічки вже практично повністю готові для виконання навчальної діяльності в школі. Вони вже будують повноцінні рольові ігри з ляльками і солдатиками. У їхніх діях переважають логіка і здоровий глузд. Іноді за допомогою магічних елементів діти намагаються компенсувати незрозумілі їм явища.

    Щоб ще краще розвивати логічне мислення, варто запропонувати дітям логічні ігри і головоломки. Саме для цього віку найчастіше у нас купують пазли оптом. Для цих же цілей підійдуть шашки, доміно, лото, настільні ігри.

Образне мислення розвивають вироби та набори для творчості, складні конструктори і різні аплікації.

    Після десяти років у дітей практично повністю втрачається інтерес до іграшок. Їх місце займають комп'ютерні та розвиваючі ігри, для яких потрібні відповідні аксесуари: м'ячі, ключки, біти, скакалки, гумки. Головне, щоб всі вони сприяли подальшому розвитку хлопців.

                                                                                                    

    Купити такі іграшки для дітей через наш інтернет-магазин Igrocity.com.ua можна в містах Київ, Тернопіль, Львів і в будь-якому іншому населеному пункті нашої країни Україна.

Попередні статті
social-icon
Loading...