Кошик
Минимальная сума заказа от 200 грн
+380732007820
+380
73
200-78-20
Інтернет-магазин "Igrocity"
Перша іграшка-брязкальце

Перша іграшка-брязкальце

Перша іграшка-брязкальце
Щоб немовля росло здоровим і вчасно проходило головні стадії розвитку, необхідно правильно вибирати брязкальця.

08.05.18

Перша іграшка-брязкальце

    У прагненні догодити дитині, дорослі набувають брязкальця мало не кожен день. Але не варто все їх відразу ж віддавати дитині. Величезна їх кількість буде виробляти протилежний ефект.

    Брязкальце повинне періодично протягом дня з'являтися у малюка. Занадто часта її присутність скоро набридне, і іграшка стане нецікавою. Щоб немовля ріс здоровим і вчасно проходило головні стадії розвитку, необхідно правильно вибирати брязкальця.

Правило перше: звук

    Перед покупкою брязкальця, потрясіть її, прислухайтеся до того, який звук вона видає. Занадто гучна іграшка може налякати дітей, що стане причиною плачу. Погано, якщо у брязкальця тихі глухі звуки. Вони не здатні зацікавити дитину. Така іграшка буде безглуздим багажем.

Правило друге: колір

    Не останнє місце для брязкальця займає колір. Занадто мала кількість квітів зовсім не зацікавить дитину, а надто велика - швидко стомлює, перевантажуючи мозок малюка надлишком інформації.

    На іграшці має бути 3 кольори основних нейтральних відтінка: білий, червоний, жовтий, зелений, синій. Присутність яскравих відтінків, таких як ліловий, помаранчевий, салатовий, лимонний, бірюзовий бажані для дітей від восьми місяців. Малюкам вони просто протипоказані.

Правило третє: матеріали

    Якщо ви уважно вивчите асортимент на сайті, то побачите, що всі іграшки інтернет магазин продає тільки з гарантією якості матеріалів, з яких вони виготовлені.

    Брязкальця не повинні бути крихкими, а їх стінки занадто тонкими. Діти не вміють міцно тримати в руках предмети і постійно їх кидають. Від таких маніпуляцій неякісні матеріали б'ються, створюючи дрібні осколки і гострі краї. Все це створює ризик травмування.

    Перед тим, як дати іграшку дитині, обов'язково понюхайте її. У брязкальця мають бути відсутні будь-які запахи. Особливу небезпеку становлять ті іграшки, які занадто сильно і різко пахнуть. Це свідчить про низьку якість продукту.

Правило четверте: форма

    Брязкальця повинні мати плавні оточуючі форми без гострих кутів і країв. Не бажано наявність на них і додаткових накладних елементів, які можна відбити або відгризти. Недотримання цього правила, швидше за все, стане причиною травми дитини.

    Тільки від дорослих залежить, з якими іграшками буде рости їх малюк. Значить потрібно зробити все для того, щоб вони були цікавими і безпечними. Відвідавши оптовий інтернет магазин іграшок, можна легко знайти саме такі екземпляри.

    Купити такі брязкальця для дітей через наш інтернет-магазин Igrocity.com.ua можна в містах Київ, Тернопіль, Львів і в будь-якому іншому населеному пункті нашої країни Україна.

Попередні статті
social-icon
Loading...