Кошик
Минимальная сума заказа от 200 грн
+380732007820
+380
73
200-78-20
Інтернет-магазин "Igrocity"
Настільки корисні іграшки для купання?

Настільки корисні іграшки для купання?

Настільки корисні іграшки для купання?
Яким саме іграшкам віддати перевагу?  Всі вони однаково корисні для розвитку дитини.

07.05.18

    Серед іграшок для ванної популярні два матеріали, з яких їх виробляють: гума і пластик. Гумові іграшки частіше бувають у формі звіряток, які не тонуть на поверхні води. Крім того, в них є отвори, якими можна пускати фонтани.

    Пластикові іграшки більш різноманітні. Вони можуть бути в формі заводних корабликів і плаваючих тварин, а можуть являти собою прості стаканчики, якими так забавно переливати воду і експериментувати з мильною піною.

    Яким саме іграшкам віддати перевагу?  Всі вони однаково корисні для розвитку дитини.

Прихована небезпека гумових іграшок

    Ніколи не варто перетворювати купання в склад дитячих товарів, особливо якщо це старі гумові іграшки. У них часто селиться і розвивається пліснявий грибок, який таїть в собі величезну небезпеку для малюка. Потрапляючи всередину іграшки, він спокійно розмножується там в сприятливій для себе середовищі. Під час чергового купання його частини можуть разом з водою витікати назовні і потрапляти на слизові дітей.

    Часто педіатри довго не можуть встановити причину мікозів носової, ротової або вушної порожнини. А нею, швидше за все, є цвіль, яка одного разу потрапила в організм дитини.

    Перевірити, чи є грибок всередині іграшки просто. Наберіть в неї води і вилийте в чисту,або в світлий посуд. Якщо в ній з'явилися чорні пластівці, іграшку необхідно викинути. На щастя це не стосується пластикових іграшок, за якими ведеться належний догляд.

Запобіжні заходи

    Незважаючи на всю небезпеку гумових іграшок, їх можна використовувати, якщо дотримуватися відповідних заходів:

  • в новій іграшці герметично закрити отвір, щоб уникнути попадання в неї води;
  • після кожної процедури купання все іграшки потрібно промивати чистою проточною водою і висушувати насухо;
  • ніколи не шкодувати старі іграшки та викидати їх при перших підозрах на зараження цвіллю.

    Є, звичайно, невелика можливість очищення гумових іграшок для ванни від цвілі. Але вона пов'язана з використанням сильних дезінфікуючих засобів. Після такої чистки іграшку все одно небезпечно давати дітям.

    Ми не перший рік продаємо дитячі товари, тому знаємо, що і гумові іграшки для купання надзвичайно корисні малюкам. Тому варто купувати і їх для нечастого використання в захоплюючій грі з водою і мильними бульбашками, перетворюючи купання в розвиваючу гру.

Купити такі іграшки для купання для дітей через наш інтернет-магазин Igrocity.com.ua можна в містах Київ, Тернопіль, Львів і в будь-якому іншому населеному пункті нашої країни Україна.

Попередні статті
social-icon
Loading...