Кошик
Минимальная сума заказа от 200 грн
+380732007820
+380
73
200-78-20
Інтернет-магазин "Igrocity"
Настільні ігри в дитячому світі

Настільні ігри в дитячому світі

Настільні ігри в дитячому світі
В основному настільні ігри випускаються в нашій країні з урахуванням місцевих реалій, але є і іграшки з Китаю, які відповідають світовим стандартам.

09.05.18

Ситуації, в яких доречні настільні ігри

Скористатися настільними іграми можна в різних життєвих ситуаціях:

  • під час проведення сімейного дозвілля для єднання різних поколінь;
  • на дитячих святах, коли потрібно створити легку змагальну атмосферу;
  • щоб дитина не нудьгувала в тривалій поїздці;
  • під час очікування в лікарні, коли активні дії гравців не доречні;
  • в якості дидактичного матеріалу в освітніх установах.

    Спектр використання настільних ігор настільки великий, що вони можуть стати незамінним супутником життя кожної дитини, розважаючи і розвиваючи його.

Корисні властивості настільних ігор

    У дитячому дозвіллі повинні бути присутніми різнопланові іграшки: ляльки і солдатики, машинки і коляски, конструктори і музичні іграшки. Всі вони виконують певні розважальні функції. До числа обов'язкових варто віднести і настільні ігри.

    Ці ігри являють собою колективне виконання завдань за певними правилами. Зручні вони тим, що не вимагають обладнання спеціальних майданчиків і додаткового інвентарю. Все це міститься на столі і йде в наборі з грою.

    Взаємодіючи з іншими гравцями і виконуючи ігрові завдання, діти тренують пам'ять, мислення, логіку, вчаться прогнозувати результат і будувати власні стратегії на перемогу.

    При цьому настільні ігри тренують здорове сприйняття перемог і поразок, терпимість до суперника, підпорядкування правилам і навички правильного спілкування з гравцями. Такі ігри якнайкраще сприяють соціалізації дітей.

Різновиди настільних ігор

    Намагаючись створити вдома склад іграшок, не забувайте про те, що вони повинні бути різноплановими. Інакше з часом вони швидко набридають дітям. Це правило стосується і настільних ігор, які умовно можна поділити на кілька типів:

  • розвиваючі пам'ять, уважність і логічне мислення;
  • соціальні ігри, в процесі яких діти приміряють на себе різні ролі у вирішенні ігрових завдань;
  • тренують фізичні дані дитини (швидкість, координацію, окомір, спритність рук).

    В основному настільні ігри випускаються в нашій країні з урахуванням місцевих реалій, але є і іграшки з Китаю, які відповідають світовим стандартам. У такі ігри малюки грають в будь-якій країні на планеті, що допомагає вчити дітей по загальнолюдським принципам.

    Купити такі настільні ігри для дітей через наш інтернет-магазин Igrocity.com.ua можна в містах Київ, Тернопіль, Львів і в будь-якому іншому населеному пункті нашої країни Україна.

Попередні статті
social-icon
Loading...