Кошик
Минимальная сума заказа от 200 грн
+380732007820
+380
73
200-78-20
Інтернет-магазин "Igrocity"
Значення дерев'яних іграшок в розвитку дітей

Значення дерев'яних іграшок в розвитку дітей

Значення дерев'яних іграшок в розвитку дітей
Якісні іграшки виготовляються з цільного шматка дерева, який неможливо розбити, розкришити або зламати. Чим менше діти, тим міцніше іграшки їм пропонують. У той же час при своїх великих розмірах предмети залишаються легкими для ніжних дитячих рук.

12.05.18

Чому дітям подобаються дерев'яні іграшки?

    Навіть у величезному мегаполісі люди залишаються частиною природи. Особливо гостро це відчувають маленькі діти. Вони з задоволенням грають з «живими» матеріалами, серед яких особливе місце займають дерев'яні іграшки. Навіть виїжджаючи за місто батьки часто помічають, як їх чада весело грають в чурбачков і корчами, представляючи їх чоловічками або транспортом.

    Якісні іграшки виготовляються з цільного шматка дерева, який неможливо розбити, розкришити або зламати. Чим менше діти, тим міцніше іграшки їм пропонують. У той же час при своїх великих розмірах предмети залишаються легкими для ніжних дитячих рук. При цьому тепла поверхня і шорстка фактура роблять такі іграшки приємними для дітей, дарують нові тактильні відчуття.

Різноманітність дерев'яних іграшок

    На перший погляд може здатися, що світ іграшок і так сповнений і різноманітний і в ньому немає місця для дерев'яних іграшок. У той же час в кожному магазині є товари для дітей з дерева. Їх асортимент і різноманітність практично не змінюються з роками. Хіба що трохи вдосконалюються.

    Всім нам добре знайомі пірамідки і конструктори, які розвивають образне і логічне мислення, дрібну моторику рук і координацію рухів. Класичні матрьошки теж бувають тільки дерев'яними.

    Дерев'яні машинки для самих маленьких призначені навчити катати предмети на коліщатках, а для дітей старшого віку їх можна розібрати на найдрібніші деталі, щоб задовольнити дослідне цікавість.

    Відомі також і дерев'яні головоломки і пазли, які розвивають образне і логічне мислення, бажання розгадати загадку.

    Цікавими будуть і дерев'яні іграшки на липучці, такі як фрукти і овочі, які в момент розрізання видають характерні звуки. Звичайно, така гра приведе в захват будь-якого юного кухаря.

    Багато дерев'яні дитячі товари пропонує наш сайт іграшок. Тут робиться ставка на різноманітність і якість асортименту. Тому, не бійтеся купувати своїм малюкам дерев'яні іграшки. Вони будуть дуже раді отримати такий подарунок.

Купити такі деревяні іграшки для дітей через наш інтернет-магазин Igrocity.com.ua можна в містах Київ, Тернопіль, Львів і в будь-якому іншому населеному пункті нашої країни Україна.

Попередні статті
social-icon
Loading...